Tuletõkkekrunt SP910

77,00550,00

Tuletõkkekrunt SP 910 paisub kuumuse mõjul ligi 60 korda. Erakordselt suure paisumiskoefitsiendi tõttu sobib SP 910 hästi õhuvahega konstruktsioonides, mis peavad tulekahju korral muutuma suletuks ja takistama tule levikut.

Tootekood: Tuletõkkekrunt_SP_910
Kategooria:
Kaubamärk:
Kui ostate suuremates kogustes, siis küsige pakkumist info@tuleohutuskaubamaja.ee

Tuletõkkekrunt SP910

RETAFLAME SP 910
Air Gap Stopper

tuletõkkekrunt

Avasid täitev, paisuv tulekaitsevärv mis on mõeldud puit, kivi ja tugevatest kunstmaterjalidest pindade kaitsmiseks. SP 910 paisumisväärtus on piisavalt suur, sulgemaks tulekahju korral 30 – 40 mm tuulutuspilu või ava ning vältides sellega tule levikut mööda pealiskatte taguseid tuulutusavasid. Toode on mõeldud professionaalseks kasutamiseks.

TEHNILISED ANDMED

Kuivainesisaldus

 62 ± 2 massiprotsenti 

Suhteline tihedus

 1,30 kg/l 

LOÜ (lenduvad orgaanilised ühendid)

 Ca 6 gr/l 

Kütteväärtus

 14,7 MJ/kg, ≈3,5 MJ/m² (ISO 1716) 

Kulunorm

 Vähemalt 2 kihti kogukuluga 380 gr/m² 

Puutekuiv

 0,5–1 tundi 

Kuivamisaeg

 3–9 tundi 

Läige

 Matt 

Värvus

 (baastoon) Hall 

Toonid

 Toonitav tumedamaks halliks 

Säilivusaeg

 12 kuud 

Pakend 

3,5 kg, 12 kg, 25 kg

TULEKAITSEOMADUSED

Katseprotokolliga 012-17TM (TÜV Eesti Tulekatsete labor) saab tutvuda meie tootja kodulehel. Põlengu korral aktiveerub SP 910 kaitsereaktsioon umbes temperatuuril 200°C. Reaktsioon on endotermiline, soojus absorbeeritakse ning moodustub kompaktne paisuv vaht ja efektiivne sütt sisaldav isolatsioonikiht. SP 910 värvikiht mille paksus on kuivanuna 0,8 – 1 mm paisub tule mõjul 40 – 60 mm paksuseks õhuliseks kuid tugevaks söekihiks, sulgedes tuulutuspilud ja vältides tule levikut mööda tuulutuskanalit. Leegi kohal sulgub 30 mm tuulutuspilu sõltuvalt tingimustest umbes 40 sekundiga. Enne toote kasutamist on soovitatav konsulteerida nii tootja kui ka tuleohutuse inspektoriga toote ja selle dokumentatsioonide sobivuse üle konkreetsele objektile.

Kuna ELis puuduvad harmoneeritud tootestandardid antud toote kohta, siis CE-märki, toimivusdeklaratsiooni ja sertifikaati tootele ei väljastata.

 

SOOVITUSED VÄRVIMISEKS

Töödeldav pind peab olema puhas nakkumist takistavatest ainetest ja kuiv. Toodet kasutatakse lahjendamata kujul ning enne kasutamist tuleb see segada korralikult läbi. SP 910-t võib peale kanda nii pintsli kui ka värvirulliga. Viimistletava pinna ja ümbritseva õhu temperatuur peab olema vähemalt +5 °C ning suhteline õhuniiskus alla 80%. Parima tulemuse saab siis, kui on hea ventilatsioon, õhutemperatuur on +20–35 °C ja õhuniiskus 50–70%. Madalal temperatuuril töötamise korral on soovitatav materjal üles soojendada temperatuurini +30 °C. Madal temperatuur ja kehv ventilatsioon võivad põhjustada pikemat kuivamisaega, värvi voolamist ja nõrgemat naket järgmise kihiga. Pihustite, värvirullide ning pintslite puhastamiseks kasutatakse vett, kui värv ei ole veel kuivanud. Kuivanud värvijäägid saab eemaldada mehaaniliselt. Enne tootega töö alustamist tuleb tutvuda toote ohutuskaardiga ja sellest aru saada.

 

PINTSLIGA VÕI RULLIGA PEALEKANDMINE

Kandke peale piisav kiht värvi, vältides pintsli või rulli libisemist liiga paksu värvikihi puhul. Hoiduge liiga suurest survest pintslile või rullile, et ei tekiks liiga õhuke värvikiht. Maksimaalse märja kihi paksus rulli või pintsliga pealekandmisel on 275 μm.

 

LADUSTAMINE

Hoida toodet külmumise eest. Parim temperatuur pikaajalisel ladustamisel on +10–25 °C. Ülaltoodud andmed põhinevad laboriuuringutel ja praktilistel katsetustel. Valmistaja ei kanna vastutust toote ebaõigest kasutamisest tingitud kahjude eest. Ajakohased tootekirjeldused, ohutuskaardid ja katseraportid on saadaval tootja kodulehel www.retaflame.com.

Tootja: Retaflame OÜ


Kaal 1 kg
sp-910-tüv-testiraport.pdf
sp-910-sds-est.26.02.2018.pdf

Hinnangud

Hinnanguid pole veel antud.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tuletõkkekrunt SP910”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib veel huvi pakkuda...